Skip to main content

Kobes Welding Academy

Zváračská škola

Vitajte vo svete zvárania! Ak túžite po kariére, ktorá vám umožní tvoriť, inovovať a vytvárať nové veci, ste na správnej adrese. Zváranie je jednou z najzaujímavejších a najvýznamnejších profesionálnych oblastí, ktorá vám poskytne neobmedzené možnosti pre vaše kreatívne ambície.

Ponúkame Vám príležitosť, ktorou si zmeníte život!

Nezáleží na tom, či ste už skúsený zvárač, ktorý sa chce zdokonaliť v oblasti svojho remesla, alebo ste nováčik, ktorý sa chce naučiť základy zvárania. Naša zváračská škola ponúka kurzy pre každého, kto má záujem o zváranie, aby ste sa stali odborníkom v danej oblasti. Naši kvalifikovaní inštruktori vám poskytnú príležitosť získať praktické skúsenosti a teoretické znalosti v tejto vzrušujúcej oblasti. Tešíme sa, že sa stanete súčasťou našej zváračskej komunity a pomôžeme vám dosiahnuť vaše ciele v oblasti zvárania.

Ponuka kurzov

Kurz MIG/MAG 135/131-6,8,23 (základný + úradný)

Na kurze sa absolvent naučí všetko od základov zváranie plechov a rúr v rôznych polohách, až po profi úroveň. Tento typ certifikátu je vo svete veľmi žiadaný a zvárač, ktorý získa zručnosti v tejto metóde nájde uplatnenie v rôznych oblastiach. Vybrať si môžete z materiálov ako sú: čierny materiál, nerezový materiál alebo hliník. Zvárač získa ID kartu za základný kurz a medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 9606. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu. Cena od: 766.00€
Mám záujem

Kurz MMA 111-6,8 (základný + úradný)

Na kurze sa absolvent naučí všetko od základov zváranie plechov a rúr v rôznych polohách, až po profi úroveň. Tento typ certifikátu je vo svete veľmi žiadaný a zvárač, ktorý získa zručnosti v tejto metóde nájde uplatnenie v rôznych oblastiach. Vybrať si môžete z materiálov ako sú: čierny materiál, nerezový materiál. Zvárač získa ID kartu za základný kurz a medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 9606. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu. Cena od: 728.00€
Mám záujem

Kurz orbitálne zváranie – STN EN ISO 14732

Na kurze sa absolvent naučí všetko od základov zvárania rúr na najmodernejšom a najpoužívanejšom stroji ORBITEC EVO 200. Účastník kurzu získa zručnosti potrebne na úspech na pracovnej skúške a medzinárodný certifikát operátora orbitálneho zvárania platný 6 rokov. Zvárač získa medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 14732. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu. Cena: 450.00€
Mám záujem

Kurz TIG 141-6,8,23 (základný + úradný)

Na kurze sa absolvent naučí od základov zváranie plechov a rúr v rôznych polohách. Tento typ certifikátu je vo svete veľmi žiadaný a zvárač, ktorý získa zručnosti v tejto metóde nájde uplatnenie v rôznych oblastiach. Vybrať si môžete z materiálov ako sú: čierny materiál, nerezový materiál alebo hliník. Zvárač získa ID kartu za základný kurz a medzinárodne uznávaný certifikát podľa STN EN ISO 9606. Zvárač od nás dostane zváračské rukavice, profi stmievaciu kuklu a neobmedzené množstvo materiálu. Cena od: 806.00€
Mám záujem

Ponúkame všetky typy základných kurzov a úradných skúšok podľa STN EN ISO 9606-1

Ponuka všetkých typov kurzov: Ceny na vyžiadanie

Školiaci tím

Miroslav Kobes

Inštruktor zvárania WI

Tomáš Sluka

Inštruktor zvárania WI

Radoslav Kobes

Inštruktor zvárania WI

Stanislav Kobes

Zváračský Technológ IWT

Martin Turčan

Inštruktor zvárania WI

Lea Martincová

Recepčná Zváračskej Školy

Ďalšie informácie

Pracovisko pre praktický výcvik

Je zabezpečené vybavenie pre každú metódu zvárania, účastník kurzu je povinný zabezpečiť si pracovný odev, pracovnú obuv a zváračské rukavice v zmysle normy STN 05 0601 bod 7. Poprípade si môže potrebné všetky pomôcky zakúpiť priamo u nás.

Kurzy a ich kombinácie

Cieľom kurzov je pripraviť zváračov do takej miery, aby zvládli vstupnú pracovnú skúšku a dokázali sa uplatniť na trhu práce. Kurzy sa dajú rôzne kombinovať, tak ako dovoľujú platné normy.

Doklady

K základným kurzom sa vydáva ID karta podľa STN 05 0705
K úradným kurzom sa vydáva Certifikát Osvedčenie o skúške zvárača podľa STN EN ISO 9606 1

Prečo sa stať zváračom?

  • Zváranie je dôležitou súčasťou mnohých odvetví, ako sú napríklad stavebníctvo, výroba a energetika. Ako zvárač budete mať mnoho príležitostí pracovať v rôznych odvetviach a získať cenné skúsenosti.
  • Zváranie je profesia, ktorá je stále veľmi žiadaná na trhu práce. Existuje mnoho pracovných miest pre zváračov v rôznych oblastiach, a tým pádom sa môžete tešiť na stabilné zamestnanie a finančnú nezávislosť.
  • Ako zvárač budete mať možnosť tvoriť a vytvárať rôzne veci. Budete môcť vidieť svoje diela na vlastné oči a cítiť hrdosť z toho, že ste prispeli k vytvoreniu niečoho nového.
  • Zváranie je profesia, ktorá sa vždy mení a vývoj ide stále ďalej. Ako zvárač budete mať možnosť sa učiť nové techniky a používať najmodernejšie zváracie technológie.
  • A nakoniec, zváranie je jednoducho zábava! Ak máte radi ruky v tieni a prácu s kovom, zváranie môže byť pre vás veľmi uspokojujúce a zábavné. Vyzvite svoju kreativitu a získajte nové zručnosti, ktoré vám umožnia tvoriť a vytvárať veci, na ktoré budete hrdí.

Prečo si vybrať nás?

  • Naša zváračská škola nie je len miestom, kde sa môžete naučiť zváranie. Je to miesto, kde môžete získať skúsenosti a vzdelanie, ktoré vám umožnia mať úspešnú kariéru v zváraní.
  • V našej firme venujeme veľkú pozornosť našim absolventom a ich úspechom. Preto sa tešíme, že mnoho z našich najúspešnejších absolventov sa rozhodlo zostať pracovať priamo u nás.
  • Keďže sme súčasťou trhu práce, vieme, aké dôležité je mať skúsených a kvalifikovaných zamestnancov. Sme hrdí na to, že naši absolventi predstavujú skvelý zdroj talentov, na ktorý sa môžeme spoľahnúť.
  • Zamestnanie u nás je pre našich absolventov výnimočnou príležitosťou na to, aby mohli uplatniť svoje zručnosti a vytvoriť si vlastné úspešné kariéry v zváraní.
  • A na záver, sme hrdí na to, že mnoho z našich absolventov, ktorí sa rozhodli pracovať u nás, sa stali dôležitou súčasťou našej firmy.

Fotogaléria z kurzu